0905 607 438

0908 911 041

Predaj stavebnej techniky

Od počiatku svojej činnosti sa zaoberáme predajom ľahkej stavebnej techniky. Postupne sme nadviazali obchodné kontakty s firmami v Taliansku a Českej republike. V dnešnej dobe spolupracujeme so štyrmi fabrikami v zahraničí, ktorých sortiment dovážame na Slovensko a postupne sme sa zaradili medzi najvyhľadávanejších predajcov ľahkej stavebnej techniky a máme široké pokrytie v predaji stavebných vrátkov a lešení. Každoročne sa zúčastňujeme významných stavebných výstav napr. Coneco, kde prezentujeme svoj sortiment a každoročne sa ho snažíme rozšíriť o nové komponenty, po ktorých je dopyt na trhu.

Predávame kladkostroje, lešenia, strešné výťahy, rebríky, zvody na suť, vibračnú techniku, rezačky, elektrocentrály a diamantové nástroje.

Servis, náhradne diely

V rámci služieb našim zákazníkom poskytujeme záručny a pozáručný servis v našej servisnej dielni. Vykonávame všetky druhy opráv vrátane výmeny jednotlivých originálnych náhradných dielov. Náhradne diely vieme v záujme naších zákaznikov objednať a poslať, ak by si chcel zákazník pozáručný servis vykonať vo vlastnej réžii. V záručnej dobe tento servis nie je možný.

slonik.sk

Copyright © 2018 ADMI s.r.o. | Stavebná technika | Stavebná činnosť | Kontakt