Kladkostroj DM 100E
Technické údaje
| Kladkostroj | DM 100E |
|---|---|
| Nosnosť | 100 kg |
| Váha kladkostroja | 15 kg |
| Rýchlosť zdvihu | 15 m/min |
| Electrický motor | jednofázový |
| Výkon | 0,3 kW |
| Intenzita prúdu | 2,2 A |
| Napätie | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Otáčky rotora | 1400 ot/min |
| Redukčný pomer | 1:23,90 |
| Ø nerotujúceho lana | 3 mm |
| Brzdná sila | 6,35 kN |
| Dĺžka lana | 16 m |
| Maximálna dĺžka lana | 16 m |
| Dĺžka | 375 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 240 mm |
Cenník
| Kladkostroj | Cena bez DPH | Cena s DPH |
|---|---|---|
| DM 100E | 360 € | 432 € |
Závesný kladkostroj na otočnú konzolu.

