Kladkostroj DM 200APE
Technické údaje
| Kladkostroj | DM 200APE |
|---|---|
| Nosnosť | 200 kg |
| Váha kladkostroja | 24 kg |
| Rýchlosť zdvihu | 20 m/min |
| Electrický motor | jednofázový |
| Výkon | 0,75 kW |
| Intenzita prúdu | 6,0 A |
| Napätie | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Otáčky rotora | 1400 ot/min |
| Redukčný pomer | 1:25,9 |
| Ø nerotujúceho lana | 4 mm |
| Brzdná sila | 11 kN |
| Dĺžka lana | 25 m |
| Dĺžka | 370 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 280 mm |
Cenník
| Kladkostroj | Cena bez DPH | Cena s DPH |
|---|---|---|
| DM 200APE | 1 005 € | 1 206 € |
Závesný kladkostroj na otočnú konzolu.

