Kladkostroj DM 100AT
Technické údaje
| Kladkostroj | DM 100AT |
|---|---|
| Nosnosť | 100 kg |
| Váha kladkostroja | 65,5 kg |
| Rýchlosť zdvihu | 40 m/min |
| Electrický motor | jednofázový |
| Výkon | 1,1 kW |
| Intenzita prúdu | 7,5 A |
| Napätie | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Otáčky rotora | 1400 ot/min |
| Redukčný pomer | 1:19 |
| Ø nerotujúceho lana | 4 mm |
| Brzdná sila | 11 kN |
| Dĺžka lana | 40x2 m |
| Maximálna dĺžka lana | 40x2 m |
| Dĺžka | 490 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 445 mm |
Cenník
| Kladkostroj | Cena bez DPH | Cena s DPH |
|---|---|---|
| DM 100AT | 1 740 € | 2 088 € |
Závesný kladkostroj na lešenie.

