Kladkostroj DM 200ITT
Technické údaje
| Kladkostroj | DM 200ITT |
|---|---|
| Nosnosť | 200 kg |
| Váha kladkostroja | 63 kg |
| Rýchlosť zdvihu | 25 m/min |
| Electrický motor | jednofázový |
| Výkon | 0,75 kW |
| Intenzita prúdu | 6,5 A |
| Napätie | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Otáčky rotora | 1400 ot/min |
| Redukčný pomer | 1:26,6 |
| Ø nerotujúceho lana | 5 mm |
| Brzdná sila | 17 kN |
| Dĺžka lana | 25x2 m |
| Maximálna dĺžka lana | 25x2 m |
| Dĺžka | 620 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 390 mm |
Cenník
| Kladkostroj | Cena bez DPH | Cena s DPH |
|---|---|---|
| DM 200ITT | 1 380 € | 1 656 € |
Závesný kladkostroj na lešenie.

